Hasta Yorumları

Prof. Dr. Erdem Tezel’i hastalarından dinleyin

Canım Hocam'ın üstün yeteneği ve mesleğin de başarısının sırrı olan olağan üstü titizliği operasyondan sonra çok daha hızlı iyileşme ve eşsiz sonuç getiriyor. Artık makyaj yapmaya bile ihtiyaç duymuyorum çünkü gerek kalmadı. Yüz diğer estetik ameliyatları gibi kapatma olanağı olmayan bir bölge olduğu için uzun yıllar karar vermek de zorlandım. Öncesin de yaşadığım kötü tecrübelerimin verdiği kuşku ve güvensizlik ile yıllarca konusu da uzman tüm doktorları çok detaylı olarak olarak araştırdım, yorumlarını, eğitimlerini, yayımlarını, doğdukları günden bugüne kadar özel hayatlarını dahi araştırdım🙂 bunca çabanın sonunda canım Hocam'a gönül rahatlığı ile yüzümü teslim ettim ve çok sağolsun asla pişman olmadım. Hatta kendisini daha önce tanımadığım için çok üzüldüm. Düşündüğünüz her türlü estetik operasyon için en ufak şüpheniz olmadan güvenip, kendinizi teslim edebileceğiniz en güvenli eldir kendisi. Bana özgüvenimi, gençliğimi, yıllarımı ve doktorlara olan güvenimi tekrar verdiği için kendisine en samimi, en kalbi minnetarlığımla sonsuz teşekkür ediyorum. Canım Hocam iyi ki varsınız, sonsuz saygı ve sevgilerimle, hakkınız ödenmez❤️🌸🌸

N.O | 2022

Burnumda septum eğriliği vardı. Bu nedenle sıklıkla burun tıkanıklığı, buna bağlı olarak da ağızdan nefes aldığım için boğaz enfeksiyonu yaşıyordum. Madem burun deviasyonu için ameliyat olacaktım, bir de düşük olan burun ucumu kaldırtmak istedim. Ama bu istek iki yıl boyunca hep askıda kaldı. Ta ki bir gün Erdem Tezel ismini duyuncaya dek. Erdem Tezel'in işindeki tecrübesi ve dünya literatürüne girmiş olan tekniği tam da istediğim türden bir ameliyattı. Birincisi açık bir ameliyat değildi, ikincisi burun kemiğimde oynama olmayacaktı.Doktorumla konuşurken daha ona güvenebileceğimi hissettim. Konuşur konuşmaz "tamam, oluyorum" dedim. Üstelik ona o kadar güvenmişim ki; burun ameliyatının yanında meme estetiği olmaya da karar verdim. İki ameliyatı birden olmak zor ve zahmetli bir süreçti. Ama bu süreçte bir an olsun doktoruma ve yaptığı işe inancımı yitirmedim, iyi de etmişim. Sonuç mükemmel. Bir kere hiç kimse burnumdaki değişikliği farketmiyor, o kadar doğal..Nefes almak müthiş. Üstelik bakışım,gülüşüm eskisinden daha güzel ortaya çıkmış durumda..Beni rahatlatarak tüm bu zorlu süreçte; desteğini, ilgisini eksik etmeyen, sorularıma sakince ve zamanında yanıtlar veren,sitem ettiğimde bile bana sabreden, işinin en iyisi olan doktorum sevgili Erdem TEZEL sonsuz teşekkür. Işığınız ve başarınız daim olsun.

Y. B. | 2016

Seneler önce bir burun ameliyatı geçirmiştim, zaman içinde de burnumun ucunda bir düşüklük olmuştu. 2009 yılında, dalgınlıkla yaşadığım bir çarpışma sonucunda burnumun zaten incelen kemiği tekrar kırıldı. Aynı gün tavsiye üzerine gittiğim Prof. Dr. Erdem Tezel hemen gerekli pansumanı yaptı, ertesi sabah ise, yoğun programına rağmen, beni ameliyata aldı. Sadece kendisi tarafından uygulanan “burun ucu asma tekniği” ile gerçekleştirdiği başarılı ameliyat sonrası hızlı bir şekilde normal hayatıma geri döndüm. Ortaya çıkan sonuç hem bana hem de çevreme “10 senedir aklım neredeymiş” dedirtecek kadar başarılıydı. Her işte bir hayır varmış gerçekten… Bugün, seneler sonra hâlâ mutlulukla aynaya bakıyorum. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Sadece mesleki başarısı ile değil; hümanist yaklaşımı, alçak gönüllülüğü ve muayenehane ortamında dahi hastalarına kendilerini aile ortamında hissettirmesiyle camiada örnek bir yere sahip olan Doktoruma içtenlikle bir kez daha teşekkür ediyorum.

EBRU B. | 2016

Burun ve meme büyütme ameliyatımın tek mimarı.. Yetenekli ve zevkli doktorum... Burun ameliyatımda da, meme ameliyatımda da şeklen tüm kararı doktorum Prof. Dr Erdem Tezel'e bıraktım. Doğal olsa bu kadar olurdu. Güzellik kliniği sahibi ve bolca gözler üstünde biri olarak estetik cerrahiye karşı kişilerin bile çok güzel ve doğal dediği güzelliklerin mimarı doktorum, elleriniz dert görmesin. Herkese gönül rahatlığı ile, içtenlikle tavsiye ederim. Sadece bırakın kendinizi. O işini bilir ve en mükemmelini yapar.

Ç. S. | 2016

Prof. Dr. Erdem Tezel'i 2007 yılından bu yana tanırım ve yaptığı ameliyatlar dünya çapındadır ve ben kendisi ne kafamdan ameliyat oldum, şükürler olsun çok iyiyim, top bile oynuyorum. kKafamdan derken 3-5 dikişlik değil 10 saatlik bir ameliyat dan bahsediyorum. Kendisine minnettarım, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi'de yapamayacağı hiçbir ameliyat yoktur, emin olun bir doktora gitme ihtiyacınız varsa mutlaka gidin ve görünün.

HOSEF | 2014

04.04.2015 tarihinde doktorum Erdem Tezel'e burun estetiği ve aynı zamanda endoskopik yüz estetiği ameliyatı oldum. Daha önce iki kere başarısızlıkla sonuçlanan ve şekil bozukluğuna varan şikayetle doktoruma gittim. Erdem Bey'in işine olan aşkı, hastasına verdiği güven sayesinde içimde hiçbir tereddüt olmadan ameliyat olmaya karar verdim. 2 hafta gibi kısa bir sürede iyileşme dönemini atlattım. Şu anda hayata daha güvenle ve çok daha mutlu bir şekilde devam ediyorum. Bu değişim sürecinde beni evimdeymişim gibi rahat ettiren doktoruma ve tüm ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Prof. Dr. Erdem Tezel sizi tanımak büyük şans... 15.06.2015

J. G. | 2015

Erdem Hoca'ya yaklaşık bir senedir botoks yaptırıyorum çok memnunum, çok uzun süre gidiyor ve en önemlisi çok mimikli bir insan olmama rağmen kimse botoks yaptırdığımı anlamıyor tamamen doğal duruyor. Erdem Hoca çok özen gösteren bir doktor.

N. B.

Erdem Bey'e 1 sene önce burun ve endoskopik yüz estetiği ameliyatı oldum. Endoskopik yüz estetiğiyle ilgili çok tereddütlerim vardı. Fakat Erdem Bey bu ameliyatta o kadar başarılı oldu ki şu anda kimse ameliyat olduğumu anlamıyor. En az 10 yaş gençleştim sanırım. Yüzündeki yorgun ifade gitti. Göz kapaklarımdaki düşüklük de düzeldi. Beni ameliyattan sonra görenler "sende bi güzellik bir tazelik var" diyorlar ama ameliyat olduğumu kimse düşünmüyor. Burun ameliyatı oldum dediğimdeyse ancak o zaman dikkat ediyorlar. Sonuç 2 ameliyatımda o kadar doğal oldu ki ona çok çok teşekkür ediyorum. Çok doğru bir seçim yapmışım. A. T.

A. T. | 2015

Erdem Tezel, sanatçı ruhlu, müthiş bir estetik görüye sahip olan, kendine ait bir stili ve felsefesi olan bir doktor. Hastasını tanır, hastasının neye ihtiyacı olduğunu bilir ve buna uygun en mantıklı ve uygulanabilir çözümü sunar. Kendisi 2.5 ay önce burun ucu ameliyatımı gerçekleştirdi, sonuçtan hayli memnunum. Canım doktorum, öngörüne ve yetenekli ellerine tekrar teşekkür ediyorum... 🙂

B. B. | 2014

Üç yıl bekleme ve araştırma sonrasında Prof. Dr. Erdem Tezel'e ikinci ameliyatım için gittim. İlgisi, açıklayarak anlattığı, burunla ilgili kendi geliştirdiği yöntemleri bana güven verdi. Ameliyat sonrası burun ucundaki düşüklük gitti, yüzümün genel hatlarıyla uyumlu, doğal görünümlü bir sonuç ortaya çıktı. İlk ameliyatımda ona gitmemiş olmam gereksiz acı ve zaman kaybı oldu. Ameliyat öncesi ve sonrası samimiyeti ve ilgisinden dolayı Prof Dr. Erdem Tezel'e teşekkür ederim. Burun ameliyatı olmayı düşünenlere benim gibi kötü bir ameliyatın sonucunda değil, daha ilk seferde ona gitmelerini tavsiye ederim.

YASEMİN D. | 2015

Üç yıl önce Dr. Erdem Tezel karın germe ameliyatımı yaptı. Biraz korkarak başladığım bu serüven doktorumun renkli kişiliği ve kabiliyeti ile zevkli bir sürece dönüştü. Sonuç olarak eskisinden güzel bir karnım ve çok güzel bir göbek deliğim oldu. İyileşme sürecimde bana destek olduğu ve bütün sorularımı sabırla yanıtladığı için buradan kendisine tekrar teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsınız Erdem Bey!

ILGIN E. | 2013

Dr. Erdem Bey 19 yaşındaki kızımın burnunu ameliyat yaptı, sıcaklığı samimiyetti ve başarısından dolayı teşekkür ederim. Kızımın bir anda hayatı değişti, kendine olan güveni arttı, bütün tanıyanlar bir burnun bu kadar insanı değiştirebilmesine şaşırıyorlar. Gözünün ve dudağının güzelliği ortaya çıktı. Ellerine sağlık Erdem Bey.

F. Ö. | 2016
Prof. Dr. Erdem TEZEL /

Üyelikler